Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. e-nitiative kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Nimasoft BVBA
A. Saverijslaan 4
B-9800 Deinze
Belgiė
Telefoon : +32(0)476 839906
BTW : BE 0867.694.692

''
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Active Optical Cable 100gbase Qsfp 5m

CISCO SYSTEMS

Active Optical Cable 100gbase Qsfp 5m

Referentie:
QSFP-100G-AOC5M=
Taal :
UK
€1.368,19(+0,01)(excl. BTW)
€1.655,51(+0,01)(incl. BTW)
Sfp28 Cable 25gbase-cu 5m

CISCO SYSTEMS

Sfp28 Cable 25gbase-cu 5m

Referentie:
SFP-H25G-CU5M=
Taal :
UK
€118,43(excl. BTW)
€143,30(incl. BTW)
Om4 Fiber Optic Cable 101 GB 50/125 Lszh-lc/lc- Multimode Duplex 3m
€19,65(+0,01)(excl. BTW)
€23,77(+0,01)(incl. BTW)
Active Optical Cable 100gbase Qsfp 3m

CISCO SYSTEMS

Active Optical Cable 100gbase Qsfp 3m

Referentie:
QSFP-100G-AOC3M=
Taal :
UK
€1.243,53(excl. BTW)
€1.504,67(incl. BTW)
Fc Cable Om4 Mmf 5m Lc/lc Fc Cable Om4 Lc - Lc 16gbit
€19,39(excl. BTW)
€23,47(incl. BTW)
Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 10m
€7,07(+0,01)(excl. BTW)
€8,56(+0,01)(incl. BTW)
Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m
€4,41(+0,01)(excl. BTW)
€5,34(+0,01)(incl. BTW)
Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 1m
€4,76(+0,01)(excl. BTW)
€5,76(+0,01)(incl. BTW)
Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3
€4,48(+0,01)(excl. BTW)
€5,42(+0,01)(incl. BTW)
Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 2m
€4,70(+0,01)(excl. BTW)
€5,68(+0,01)(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste