Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. e-nitiative kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Nimasoft BVBA
A. Saverijslaan 4
B-9800 Deinze
BelgiŽ
Telefoon : +32(0)476 839906
BTW : BE 0867.694.692

''
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Prosafe 1000base-t Sfp Rj45 Gigabit Ethernet Copper Connectivity
€127,24(+0,04)(excl. BTW)
€153,96(+0,05)(incl. BTW)
Prosafe 100base-fx Sfp Lc Multimode Fiber Connectivity
€242,43(+0,04)(excl. BTW)
€293,34(+0,05)(incl. BTW)
Prosafe 10gbase Long Reach Multimode Fiber Connectivity (802.3aq Standard) Sfp + Lc Up To 220 M
€334,85(excl. BTW)
€405,17(incl. BTW)
Pci-e Gigabit Srvr Adapter - Pci-e Network Card
€17,28(excl. BTW)
€20,91(incl. BTW)
HPE Ethernet 10GB 2-port 562SFP+ Adapter
€424,58(excl. BTW)
€513,74(incl. BTW)
HPE Ethernet 10GB 2-port 562FLR-SFP+ Adapter
€336,73(excl. BTW)
€407,45(incl. BTW)
HP Ethernet 10GB 2-port 546FLR-SFP+ Adapter
€364,02(excl. BTW)
€440,47(incl. BTW)
Gigabit Network Adapter Card 4port W/ Intel i350-am4 Chip Pci-e In
€224,83(excl. BTW)
€272,04(incl. BTW)
Gigabit Ethernet Network Card - 1-port Pci-e Intel I210 Nic
€26,06(excl. BTW)
€31,53(incl. BTW)
Network Adapte 2port Pci-e 10g R With Intel X540 ChIPSet
€314,09(excl. BTW)
€380,05(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste