Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. e-nitiative kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Nimasoft BVBA
A. Saverijslaan 4
B-9800 Deinze
BelgiŽ
Telefoon : +32(0)476 839906
BTW : BE 0867.694.692

''
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
TRANCEIVER 10GBE SFP+ LRM OPTIC 1310NM WAVELENGTH 220M REACH ON MMF KIT (NOT SUPPORTED ON X4012)
€301,48(excl. BTW)
€364,79(incl. BTW)
TRANSCEIVER SFP 100BASE-FX MMF KIT

DELL

TRANSCEIVER SFP 100BASE-FX MMF KIT

Referentie:
407-BBOT
Taal :
NA
€61,69(excl. BTW)
€74,64(incl. BTW)
STACKING CABLE FOR N2000/N3000/S3100 SERIES SWITCHES (NO CROSS-SERIES STACKING) 0.5M KIT
€26,53(excl. BTW)
€32,10(incl. BTW)
5-pack of Windows Server 2012 Remote Desktop Services Device CALs - Kit
€448,15(excl. BTW)
€542,26(incl. BTW)
5-pack of Windows Server 2012 Remote Desktop Services User CALs - Kit
€580,26(excl. BTW)
€702,12(incl. BTW)
IDRAC PORT CARD T430 CUSKIT

DELL

IDRAC PORT CARD T430 CUSKIT

Referentie:
330-BBEL
Taal :
NA
€25,03(excl. BTW)
€30,28(incl. BTW)
iDRAC 7 Enterprise Upgrade from BMC for 12th Gen Value Platforms (200-500 series ) - Kit
€66,87(excl. BTW)
€80,91(incl. BTW)
KB216 US International (QWERTY) White

DELL

KB216 US International (QWERTY) White

Referentie:
580-ADGM
Taal :
NA
€14,92(+0,04)(excl. BTW)
€18,05(+0,05)(incl. BTW)
IDRAC PORT CARD R430/R530 CUSKIT

DELL

IDRAC PORT CARD R430/R530 CUSKIT

Referentie:
330-BBES
Taal :
NA
€21,35(excl. BTW)
€25,83(incl. BTW)
8TB 7.2K RPM SATA 6GBPS 512E 3.5IN HOT-PLUG HARD DRIVE 13G CUSKIT
€348,92(+0,04)(excl. BTW)
€422,19(+0,05)(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste